Fetih Mah. Tahralı Sok. No:7 Kavakyeli İş Mrk. B Blok K:6 D:16 ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

+90 (216) 449 37 00 (Pbx)

+90 (216) 449 37 71 (Fax)

9:00 - 18:00 (Haftaiçi)

Hüseyin PERVİZ PUR - Kurucu Ortak & Yeminli Mali Müşavir

HÜSEYİN PERVİZ PUR

İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Muhasebe Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. 1967 yılından beri Muhasebeci, Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir olmak üzere serbest çalışmaktadır. 1988-1992 yılları arasında Uluslararası Denetim Şirketlerinde Kurucu Ortak ve Baş Denetçi olarak görev yapmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu Muhasebe ve Denetim Standartları Komisyon Üyeliği, Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği Başkanlığı, Maliye ve Gümrük Bakanlığı Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavirlik geçici kurul üyeliği, İstanbul YMM Odası Yönetim Kurulu üyesi ve genel sekreterliği, TÜRMOB disiplin kuruluğu üyeliği ve TÜRMOB bünyesinde kurulan Türkiye Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulunda Türk Vergi Sistemleri konusunda öğretim görevlisi olarak dersler vermiştir. Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı’dır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzman Denetim Kadrosu

Mali konularda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye sahip konusunda uzman kadromuz, kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Çözüm Odaklı Anlayış

Uluslararası kalite standartlarına bağlı olarak Vergi Denetimi, Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında yer alan her türlü mali konuda müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

Geniş Kapsamlı Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm mali konularda müşterilerimize en geniş kapsamlı desteği sağlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz her an sizlere kesintisiz ve sürekli destek vermekteyiz.

Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yayımlanan genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda, halka açık veya halka açılmakta olan şirketlerin bağımsız denetimini yapmaktadır.