PROF.DR. NECLA PUR - Kurucu Ortak & Yeminli Mali Müşavir

Prof.Dr. Necla PUR

1943 yılında Ankara’da doğdu. Orta öğrenimini Bursa Koleji’nde, Yüksek öğrenimini İstanbul iktisadi ve Ticari ilimler Akademisi’nde tamamladı ve bu kurumun iktisat Kürsüsü’ne 1967 yılında asistan olarak girdi, 1974 yılında Doktor, 1978 yılında Doçent unvanlarını aldı.

1988 yılında Marmara Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, iktisat bölümüne Profesör olarak atandı. Çalışma ekonomisi Bölümü ve iktisat Bölümü Başkanlıkları görevlerinde bulundu. 1970 yılında ” Marmara Üniversitesi Kadın iş gücü istihdamı araştırma ve uygulama Merkezi”ni kurdu ve merkezin başkanlığına atandı.   2006 – 2010 yılları arasında Marmara Üniversitesi Rektörlüğü görevinde bulunmuştur.

İktisat Tarihi, Çalışma Ekonomisi ve Kadın İş gücü alanında basılı kitapları ve pek çok sayıda ulusal ve uluslararası alanda düzenlenen bilimsel kongrelere sunulmuş bildirileri ve basılmış makaleleri vardır. 3568 sayılı “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik” meslek yasasının yürürlüğe girmesi ile 22.09.1989 tarihinde Yeminli Mali Müşavirlik unvanını almıştır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzman Denetim Kadrosu

Mali konularda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye sahip konusunda uzman kadromuz, kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Çözüm Odaklı Anlayış

Uluslararası kalite standartlarına bağlı olarak Vergi Denetimi, Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında yer alan her türlü mali konuda müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

Geniş Kapsamlı Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm mali konularda müşterilerimize en geniş kapsamlı desteği sağlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz her an sizlere kesintisiz ve sürekli destek vermekteyiz.

Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yayımlanan genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda, halka açık veya halka açılmakta olan şirketlerin bağımsız denetimini yapmaktadır.