Fetih Mah. Tahralı Sok. No:7 Kavakyeli İş Mrk. B Blok K:6 D:16 ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

+90 (216) 449 37 00 (Pbx)

+90 (216) 449 37 71 (Fax)

9:00 - 18:00 (Haftaiçi)

şeref özçelik– Şirket Ortağı & Yeminli Mali Müşavir

ŞEREF ÖZÇELİK

1997 yılında Pür Bağımsız Denetim Limited Şirketi’nde mesleğe başlamış olup 2002 yılında SMMM, 2017 yılında ise YMM ünvanı, 2018 yılında ise Kamu Gözetimi Kurumu’nda Sorumlu Denetçi ünvanı elde etmiştir.

Üretim, hizmet, ticaret, enerji firmalarının bağımsız denetimleri ve vergi denetimleri konusunda deneyim ve bilgi sahibidir.

Pür Bağımsız A.Ş’de şirket ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzman Denetim Kadrosu

Mali konularda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye sahip konusunda uzman kadromuz, kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Çözüm Odaklı Anlayış

Uluslararası kalite standartlarına bağlı olarak Vergi Denetimi, Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında yer alan her türlü mali konuda müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

Geniş Kapsamlı Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm mali konularda müşterilerimize en geniş kapsamlı desteği sağlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz her an sizlere kesintisiz ve sürekli destek vermekteyiz.

Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yayımlanan genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda, halka açık veya halka açılmakta olan şirketlerin bağımsız denetimini yapmaktadır.