Fetih Mah. Tahralı Sok. No:7 Kavakyeli İş Mrk. B Blok K:6 D:16 ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

+90 (216) 449 37 00 (Pbx)

+90 (216) 449 37 71 (Fax)

9:00 - 18:00 (Haftaiçi)

Şükrü YAVUZ – Kurucu Ortak & Yeminli Mali Müşavir

ŞÜKRÜ YAVUZ

1987 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 1989-2002 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak görev yapmıştır.

2002 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ünvanını kazanmış olup, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi belgesi bulunmaktadır.

Üretim, hizmet ve ticaret firmalarının bağımsız denetimleri, vergi denetimleri ve vergi mevzuatları konularında deneyim ve bilgi sahibidir. Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Uzman Denetim Kadrosu

Mali konularda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye sahip konusunda uzman kadromuz, kaliteli ve en hızlı şekilde sizlere çözüm odaklı hizmet sağlamaktadır.

Çözüm Odaklı Anlayış

Uluslararası kalite standartlarına bağlı olarak Vergi Denetimi, Bağımsız Denetim ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında yer alan her türlü mali konuda müşterilerimize en kapsamlı şekilde hizmet verilmektedir.

Geniş Kapsamlı Hizmet

Hizmet verdiğimiz tüm mali konularda müşterilerimize en geniş kapsamlı desteği sağlayarak ihtiyaç duyabileceğiniz her an sizlere kesintisiz ve sürekli destek vermekteyiz.

Pür Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yayımlanan genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda, halka açık veya halka açılmakta olan şirketlerin bağımsız denetimini yapmaktadır.